درباره ما

درباره ما

باید در نظر داشت که امروزه صنعت فناوری اطلاعات (IT) یکی از صنایع نوین و پیشرو در میان انواع صنایع گوناگون می باشد. حجم وسیع مبادلات تجاری در این صنعت و ظهور پی در پی فن آوری های جدید مصداق و موٌید این گفتار است. یکی از بخش های بسیار نوظهور که سالیان اخیر در حوزه صنعت IT پدیدار شده است، بخش هوشمند سازی و اینترنت اشیا (IOT) می باشد. با توجه به سرعت رشد بالای این بخش در دنیای فناوری اطلاعات و کاربردهای فراوان اینترنت اشیا در زندگی امروزی و در راستای بومی سازی دانش فنی مربوطه، شرکت پتروسان کالانماد در سال 1390 با هدف ارایه ی راه کارهای نوین هوشمندسازی با محوریت شبکه های بی سیم  (WIFI) آغاز به کار نمود.
هدف اصلی این سازمان ارایه راهکارهای نوین و همچنین استفاده و بهره گیری از دانش متخصصان جوان ایرانی جهت بومی سازی و استفاده هرچه بیشتر از اینترنت اشیا در زندگی روزمره می باشد. در همین راستا شرکت پتروسان کالانماد در سال 1393 و پس از سه سال تحقیق و انجام نمونه سازی های اولیه، اقدام به تولید انبوه سامانه هوشمند اطلاع رسان با بهره گیری از تکنولوژی انتقال اطلاعات به صورت بی سیم (WIFI) و با نام تجاری KNWIFI نمود. این سیستم که در واقع یک سامانه یکپارچه سخت افزاری و نرم افزاری می باشد، امکان دسترسی به انواع اطلاعات متنی و چند رسانه ای را در تمامی مکان ها اعم از ثابت و متحرک مانند داخل اتوبوس ها و قطارها فراهم می نماید.
شرکت پتروسان کالانماد در ادامه روند روبه رشد خود در سال 1395 به عنوان عضو فعال انجمن انفورماتیک ایران در زمینه بهره برداری از نرم افزارهای پیشرفته سازمانی شناخته شد و در همین سال موفق به اخذ پروانه عرضه تجهیزات رادیویی به شماره 296-68 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کل کشور گردید. درنهایت شرکت پتروسان کالانماد در مسیر مأموریت اصلی خود که همان ارایه راه کارهای نوین هوشمندسازی با تکیه بر توان مهندسی متخصصان داخلی می باشد قدم برداشته و امید دارد تا در آینده ای نزدیک مبدل به قطب اصلی ارایه خدمات هوشمندسازی در کشور گردد.