• شرکت پتروسان کالانماد
  شرکت پتروسان کالانماد
  طراح، مبتکر و سازنده مینی سرورهای هوشمند با نام تجاری Knwifi
 • سامانه هوشمند Knwifi
  سامانه هوشمند Knwifi
  یک وای فای هوشمند قابل نصب در اتوبوس، قطار و کلیه فضاهای عمومی
 • شرکت پتروسان کالانماد
  شرکت پتروسان کالانماد
  دارنده پروانه عرضه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی به شماره 296-68 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور
 • حرکت در جهت بومی سازی
  حرکت در جهت بومی سازی
  و بهره گیری هر چه بیشتر و بهتر از مفهوم اینترنت اشیا (IOT)

درباره ما

باید در نظر داشت که امروزه صنعت فناوری اطلاعات (IT) یکی از صنایع نوین و پیشرو در میان انواع صنایع گوناگون می باشد. حجم وسیع مبادلات تجاری در این صنعت و ظهور پی در پی فن آوری های جدید مصداق و موٌید این گفتار است. یکی از بخش های بسیار نوظهور که سالیان اخیر در حوزه صنعت IT پدیدار شده است، بخش هوشمند سازی و اینترنت اشیا (IOT) می باشد. با توجه به سرعت رشد بالای این بخش در دنیای فناوری اطلاعات و کاربردهای فراوان اینترنت اشیا در زندگی امروزی و در راستای بومی سازی دانش فنی مربوطه، شرکت پتروسان کالانماد در سال 1390 با هدف ارایه ی راه کارهای نوین هوشمندسازی با محوریت شبکه های بی سیم  (WIFI) آغاز به کار نمود.
هدف اصلی این سازمان ارایه راهکارهای نوین و همچنین استفاده و بهره گیری از دانش متخصصان جوان ایرانی جهت بومی سازی و استفاده هرچه بیشتر از اینترنت اشیا در زندگی روزمره می باشد. در همین راستا شرکت پتروسان کالانماد در سال 1393 و پس از سه سال تحقیق و انجام نمونه سازی های اولیه، اقدام به تولید انبوه سامانه هوشمند اطلاع رسان با بهره گیری از تکنولوژی انتقال اطلاعات به صورت بی سیم (WIFI) و با نام تجاری KNWIFI نمود. این سیستم که در واقع یک سامانه یکپارچه سخت افزاری و نرم افزاری می باشد، امکان دسترسی به انواع اطلاعات متنی و چند رسانه ای را در تمامی مکان ها اعم از ثابت و متحرک مانند داخل اتوبوس ها و قطارها فراهم می نماید.
شرکت پتروسان کالانماد در ادامه روند روبه رشد خود در سال 1395 به عنوان عضو فعال انجمن انفورماتیک ایران در زمینه بهره برداری از نرم افزارهای پیشرفته سازمانی شناخته شد و در همین سال موفق به اخذ پروانه عرضه تجهیزات رادیویی به شماره 296-68 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کل کشور گردید. درنهایت شرکت پتروسان کالانماد در مسیر مأموریت اصلی خود که همان ارایه راه کارهای نوین هوشمندسازی با تکیه بر توان مهندسی متخصصان داخلی می باشد قدم برداشته و امید دارد تا در آینده ای نزدیک مبدل به قطب اصلی ارایه خدمات هوشمندسازی در کشور گردد.

 

راهکارها

شرکت پتروسان کالانماد در راستای هدف اصلی خود که حرکت در جهت بومی سازی و بهره گیری هر چه بیشتر و بهتر از مفهوم اینترنت اشیا می باشد، از همان ابتدای تاسیس، پروژه طراحی و تولید مینی سرورهای هوشمند را آغاز نمود. پس از سه (3) سال تحقیق و ممارست و اقدام به نمونه سازی های اولیه، در نهایت در سال 1393 این سامانه سخت افزاری و نرم افزاری به تولید نهایی رسید. امروزه شرکت پتروسان کالانماد به عنوان طراح، مبتکر و سازنده مینی سرورهای هوشمند با نام تجاری KNWIFI مطرح می باشد. این سامانه دارای سخت افزاری قابل اعتماد و با کیفیت، در کنار نرم افزاری با امنیت بالا و پرسرعت می باشد که این قابلیت را به این سامانه هوشمند می دهند تا قابلیت انعطاف بالایی داشته و در نتیجه موارد کاربرد فراوانی را برای این محصول به ارمغان می آورند. از جمله مهمترین کاربردهای این سیستم، ارایه انواع اطلاعات متنی و همچنین چندرسانه ای با بهره گیری از تکنولوژی WIFI برای تمامی استفاده کنندگان می باشد. 

در کنار این موارد این شرکت محصولات متنوع دیگری نیز در زمینه خانه های هوشمند ارایه می نماید. این محصولات که در حوزه محصولات مرتبط با اینترنت اشیا جای می گیرند از امکان شخصی سازی ماژول های مرتبط برخوردار بوده و این امکان را به مالک منزل می دهند تا در هر زمان و مکان از امنیت منزل و حتی محل کسب و کار خود اطمینان حاصل نماید. در نهایت ماژول های تلویزیون های هوشمند ساعتها فیلم، موسیقی و سرگرمی را بر روی بستر اینترنت فراهم می نمایند.

پشتیبانی

امروزه ارایه گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش مناسب یکی از اصول جدانشدنی از دنیای تجارت را تشکیل می دهند. شرکت پتروسان کالانماد نیز در راستای ارج نهادن به خواسته های مشتریان عزیز خود همواره در تلاش است تا با کیفیت ترین خدمات پس از فروش را به آنان ارایه دهد. از این رو مشتریان عزیز می توانند تا به طرق گوناگون با این سازمان ارتباط برقرار کرده و هر گونه انتقاد و پیشنهاد را با کارشناسان این سازمان مطرح نمایند.

اخبار و تازه ها

تفاهم نامه اولیه جهت راه اندازی سیستم وای فای در شرکت گاز استان بوشهر

تفاهم نامه اولیه جهت راه اندازی سیستم وای فای در شرکت گاز استان بوشهر

1395/11/05

امروزه امر خطیر گاز رسانی به مناطق مختلف کشور عزیزمان بر عهده شرکت گاز می باشد. این شرکت دارای زیر مجموعه های بسیاری در استان های گوناگون است.

ادامه مطلب
تجهیز قطار زندگی به سامانه هوشمند KNWIFI

تجهیز قطار زندگی به سامانه هوشمند KNWIFI

1395/06/08

حمل و نقل ریلی نقش بسزایی در جا به جایی مسافرین عزیز در کشور ایفاء می نماید. در این راستا شرکت حمل و نقل ریلی رجاء نیز به عنوان سکان دار حمل و نقل ریلی کشور سعی در ارایه خدمات نوین به مسافران خود دارد.

ادامه مطلب
اجرای سامانه وای فای بر روی واگن های مسافربری شرکت رهساز گستر مهر

اجرای سامانه وای فای بر روی واگن های مسافربری شرکت رهساز گستر مهر

1395/03/23

شرکت رهساز گستر مهر یکی از شرکت های خصوصی پیشرو در زمینه حمل و نقل ریلی کشور می باشد. این شرکت به دلیل برخورداری از رویکرد مدیریتی بسیار نوین و بهره گیری از افراد متخصص در کادر اجرایی خود ...

ادامه مطلب